Top

FTL Komple Araç Taşıma

FTL(Full Truck Load) taşımacılık bir aracın tamamiyle dolu olmasına verilen isimdir. Yurt içi dağıtımlarını tenteli ve açık dorse araçları ile Türkiye'nin her yerine eriştirmektedir. FTL yüklemelerde rekabetçi ücret , kaliteli hizmet ve güvenli bir taşıma gerçekleştirmektedir.


FTL Taşımacılık ile Ne Taşınabilir ?

  • Komple olan tüm yüklerinizi (Panelvan,Kamyonet,Kamyon,Kırkayak ve Tır) deponuzdan veya depomuzdan yükleyerek direk müşterinizin deposuna veya hizmet aldığı depolara teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Tehlikeli Madde Taşımacılığı kapsamına giren tüm ADR’ye tabi yüklerinizi ADR donanımlı araçlarımız ile deponuzdan veya depomuzdan yükleyerek müşterinizin deposuna veya hizmet aldığı depolara teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Tekstil sektörüne özel Askılı Taşımacılığa uygun küçük büyük tüm araçlarımız ile müşterilerinize sevkiyatı gerçekleştirip , fason müşterilerden toplama yapıp yeniden yönlendirilen depolara teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Gıda Lojistiği için uygun olan araçlarımız ile deponuzdan yükleme yaptırarak müşterinizin deposuna teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Komple yükleriniz ile beraber aynı araç içerisinde size ait 1 den fazla adrese uğrama ile boşaltma ve toplama yaptırarak müşterilerinize Milk-run ve Fason taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz.
FTL Komple Araç Taşıma